Wyścigi pod choinkę
Od zawsze małe i duże dzieci bawiły się kolejkami i samochodzikami. Może tym razem warto rozłożyć tor F1 na dywanie?
Carrera, najbardziej uznany producent samochodzików jeżdżących po torach, przygotował właśnie coś w sam raz na gwiazdkowy prezent. Zestaw składa się z toru długości ponad 10 m z trzema pętlami i wąską szykaną, po którym jeżdżą bolidy Formuły 1. Dwa samochodziki będące kopiami Ferrari i McLarena Mercedesa w skali 1:43 – czyli długości ok. 11 cm, poruszają się dzięki podwójnym szczotkom gwarantującym przyczepność do elektrycznie zasilanego toru. Uczestnicy wyścigów kontrolują pojazdy przy pomocy pilotów umożliwiających przyspieszanie na prostych i w pętlach tak, aby pojazdy trzymały się w ich wnętrzu. Zabawka wyposażona jest w licznik okrążeń. Aby ją rozłożyć, trzeba wygospodarować miejsce wielkości 2,2 m x 1,44 m.
Własny tor F1 i… |
![]() |
fot. producent
|
… bolidy |
![]() |
fot. producent
|
Już kilka pokoleń bawi się takimi zabawkami. Za jedyne 200 zł można więc w świąteczny poranek wcielić się w Lewisa Hamiltona lub Felipe Massę. Świetna zabawa dla dużych i małych od lat 8 … nie tylko chłopców!
Tor kupisz tutaj.
Najnowsze
-
Pachnieć Rolls-Roycem? Teraz można! Marka wprowadza nowy zapach perfum Rolls-Royce Scent
Rolls-Royce, synonim luksusu i wyrafinowania, przenosi doświadczenie podróżowania swoimi samochodami na nowy, zmysłowy poziom. Wprowadzając Rolls-Royce Scent, marka debiutuje z unikalnym konceptem zapachowym, który wzbogaca wnętrze flagowego modelu Phantom o nowy wymiar doznań. -
Citroen C5 X PHEV 225 KM – test. Hybryda, która cię zaskoczy
-
70 990 zł za nowe, spalinowe auto z takim wyposażeniem? MG3 miażdży konkurencję!
-
Chiński desant na polskie drogi – spis modeli i cen. Czy Kowalski z Malinowską wiedzą, co kupują?
-
Masz problem z odpaleniem swojego diesla w mroźny poranek? Te sposoby ci pomogą
Zostaw komentarz: