
Triumph Speed Twin Breitling – limitowany i drogi jak zegarek
Triumph Speed Twin Breitling to limitowana edycja motocykla powstała we współpracy ze szwajcarskim producentem zegarków.
Na początek mamy złą wiadomość. Na rynek trafi zaledwie 270 sztuk tych motocykli. Triumph Speed Twin Breitling jest stylowy i luksusowym jednośladem dla wybranych.
Współpraca marki Triumph z Breitlingiem zaowocowała limitowaną edycją brytyjskich jednośladów, które pojawią się na rynku w 2022 roku. Aktualnie w ofercie jest jeszcze seria Gold Line, w ramach której maszyny z rodziny Modern Classics są dostępne w specjalnym malowaniu ze złotymi akcentami.

Model Triumph Speed Twin Breitling jest wyposażony w dwucylindrowy silnik twin z przesuniętymi czopami korbowodowymi o 270°. Oprócz wyglądu reprezentuje wyjątkową technologię. Każdy egzemplarz ma indywidualnie numerowane zaciski kierownicy i w pełni regulowane podwójne tylne zawieszenie Öhlins typu piggy-back.
Przeczytaj: Elektryczny Triumph TE-1
Motocykl jest owocem wspólnej filozofii obu firm w zakresie oryginalnego i bezkompromisowego wzornictwa. Motocykl wyróżnia polichromatyczna niebieska farba nawiązujący do Triumpha Thunderbird 6T z 1951 roku. W tym samym kolorze wykonana jest również tarcza zegarka Breitling z serii Top Time Speed Twin Edition.

Nabywcy limitowanej edycji Speed Twin Breitling będą mogli także zakupić wyjątkowy zegarek – Chronometr Breitling Triumph Top Time – z numerem limitowanej edycji ich motocykla.
Na koniec mamy druga zła wiadomość, której można było się spodziewać. Wyjątkowy Triumph Speed Twin Breitling jest dostępny od 99 990 zł. Na stronie producenta można uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży limitowanej wersji.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: