Sebastian Vettel zostanie ojcem!
Informacja od miesiąca krążyła po świecie F1, ale niedawno 4-krotny Mistrz Świata potwierdził krążące plotki.
Jako pierwsze informację o tym podały niemieckie gazety: Bild-Zeitung oraz magazyn Bunte. Wcześniej pojawiały się już informacje o dziecku oraz ślubie, jednak były one cały czas dementowane – aż do wczoraj.
O potencjalnym ożenku i wybrance Sebastiana Vettela pisałyśmy tutaj. |
Jak podkreślił Vettel, jest to bardzo szczęśliwy i ważny moment i razem z Hanną chcą to przeżywać w spokoju, dając do zrozumienia dziennikarzom, aby nie wtykali nosa w nie swoje sprawy.
Mistrzowi Świata gratulujemy potomka, a my czekamy na potwierdzenie tezy, że kiedy kierowcy wyścigowemu rodzi się dziecko staje się on o 0,5 sekundy wolniejszy… Czego oczywiście Sebastianowi nie życzymy 😉
Sebastian Vettel z wybranką, Hanną Prater. |
![]() |
Najnowsze
-
XPENG w Polsce: poznaj kolejną chińską markę, która chce podbić Polskę i Europę
Chińskie marki samochodowe? Brzmi znajomo, prawda? Ale XPENG to coś więcej niż tylko kolejny gracz z Dalekiego Wschodu, który chce podbić europejskie rynki. To marka stawiająca na trzy filary, które mogą przekonać nawet najbardziej sceptycznych polskich kierowców. -
Czy Twój samochód niszczy planetę? Szokująca prawda o emisjach CO2 i codziennych wyborach
-
Motocykl w firmie: jak legalnie odliczyć VAT i koszty? Sprawdź, co mówią przepisy!
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
-
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć
Zostaw komentarz: