Przyczepka skrojona na miarę Audi RS4
Holendrzy są bardzo pomysłowi w kwestii tuningu. Ktoś wpadł na bardzo ciekawy pomysł i zbudował przyczepkę do Audi RS4, wykorzystując do tego inny egzemplarz w tym samym kolorze.
Samochód z nietypową przyczepką został przyłapany w Holandii, gdzie uczestniczył w zlocie supersamochodów. O ile Audi RS4 w generacji B5 to słaby materiał na superauto, to w połączeniu z takim wyposażeniem przyciągało tłumy nie mniejsze niż bardziej piekielne maszyny. Projekt przyczepy został przygotowany przez firmę tuningową Botter Tuning.
Do budowy wykorzystano drugi egzemplarz RS4 z tej samej generacji. Ucięto tylko przednią część nadwozia do wysokości słupka. Reszta elementów jest taka sama jak w seryjnym nadwoziu. Nawet tylne lampy są w pełni funkcjonalne. Przyczepkę wyposażono w te same felgi oraz obniżone zawieszenie.
Niestety nie możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze oraz możliwości załadunkowe przyczepy, ale z pewnością zmieści się tam sporo bagażu.
Najnowsze
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
Czy ekspresówka S1 na Górnym Śląsku stanie się kolejnym wąskim gardłem polskich dróg? Ministerstwo Infrastruktury zdecydowało się na przebudowę trasy bez dodania trzeciego pasa, mimo że prognozy wskazują na szybko rosnący ruch. Czy to decyzja, która już wkrótce sparaliżuje ruch na jednej z najważniejszych tras w regionie? Sprawdzamy, dlaczego resort nie posłuchał zaleceń ekspertów i jakie będą konsekwencje tej decyzji dla kierowców. -
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć
-
Kobiety w sporcie motorowym – za kierownicą Mazdy MX-5
-
Tysiące kierowców ignoruje zakazy. Policja ujawnia szokującą skalę problemu!
-
Ta kwota cię zszokuje: oto jak ubezpieczyciele oszczędzają na twoim wypadku samochodowym
Zostaw komentarz: