
Pijany transport buraków i nie tylko
Zachodniopomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego udaremnili dalszą jazdę dwóm nietrzeźwym kierowcom ciężarówek.
0,24 mg/l, czyli ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który przewoził blachę stalową z Zajączków Dużych do Szczecina. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przez zachodniopomorską Inspekcję Transportu Drogowego na drodze krajowej numer 10.
Na podwójnym gazie jechał również kierowca skontrolowany przez zachodniopomorską ITD. Mężczyzna przewoził buraki cukrowe do cukrowni w powiecie stargardzkim. Miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.
Obaj kierowcy zostali przekazani policji. Miejmy nadzieję, że to ostatni raz, kiedy usiedli oni za kierownicą na podwójnym gazie.
Najnowsze
-
XPENG w Polsce: poznaj kolejną chińską markę, która chce podbić Polskę i Europę
Chińskie marki samochodowe? Brzmi znajomo, prawda? Ale XPENG to coś więcej niż tylko kolejny gracz z Dalekiego Wschodu, który chce podbić europejskie rynki. To marka stawiająca na trzy filary, które mogą przekonać nawet najbardziej sceptycznych polskich kierowców. -
Czy Twój samochód niszczy planetę? Szokująca prawda o emisjach CO2 i codziennych wyborach
-
Motocykl w firmie: jak legalnie odliczyć VAT i koszty? Sprawdź, co mówią przepisy!
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
-
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć
Zostaw komentarz: