
Piękny drift busem na śniegu. Niestety nie skończył się dobrze
Warunki do latania bokami po łukach były wręcz wyśmienite. Pomijając drobny szkopuł, jakim był fakt, że mowa o zwykłej drodze publicznej. Gdzie drift, zamierzony czy nie, nigdy nie jest dobrym pomysłem.
Zwykle kiedy spadnie pierwszy śnieg, żartujemy gorzko, że zima znów zaskoczyła drogowców. Ale jakoś nikt nie mówi o kierowcach, których zaskakuje to, że jadąc zaśnieżoną drogą, łatwo wpaść w poślizg.
Nieudolny drift Audi pod sklepem zakończył się szybko i boleśnie
Tak jak w tym przypadku. Kierowca busa przesadził z prędkością na łuku drogi, ale wybronił się, zakładając kontrę i pokonując zakręt ładnym ślizgiem. Niestety z naprzeciwka jechała laweta, w którą ów bus uderzył. Niegroźnie, ale jednak.
Najnowsze
-
XPENG w Polsce: poznaj kolejną chińską markę, która chce podbić Polskę i Europę
Chińskie marki samochodowe? Brzmi znajomo, prawda? Ale XPENG to coś więcej niż tylko kolejny gracz z Dalekiego Wschodu, który chce podbić europejskie rynki. To marka stawiająca na trzy filary, które mogą przekonać nawet najbardziej sceptycznych polskich kierowców. -
Czy Twój samochód niszczy planetę? Szokująca prawda o emisjach CO2 i codziennych wyborach
-
Motocykl w firmie: jak legalnie odliczyć VAT i koszty? Sprawdź, co mówią przepisy!
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
-
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć
Zostaw komentarz: