Nowe wnętrze Fiata Pandy
Wielokrotnie nagradzane auto z tyskiej fabryki doczekało się liftingu na zewnątrz jak i wewnątrz.
![]() |
fot. Fiat
|
Choć Panda jest jednym z tych samochodów, które albo się kocha albo nienawidzi, nie można mu odmówić wyjątkowo pomysłowych rozwiązań, składających się na całość jednego z najlepszych obecnie aut miejskich. Producenci Fiata zauważyli potencjał tkwiący w Pandzie i dodali do jego skromnej sylwetki nieco komfortu i jakości znanej z hatchbacków wyższej klasy.
Główną zaletą poprzedniej edycji Pandy była wyjątkowa pojemność i przestronność jak na niewielkie wymiary zewnętrzne. Nowa Panda urosła tylko niewiele w porównaniu do starszej siostry i wciąż zachowuje swój funkcjonalny charakter, nie robi tego jednak kosztem komfortu. Nowa deska rozdzielcza utrzymana jest w stylu znanym już z innych projektów Fiata, łącząc subtelną elegancję z prostotą użytkowania. Dzięki zastosowaniu foteli przednich typu „slim” zyskujemy więcej miejsca z tyłu, a tylna kanapa jako opcja dodatkowa może być przesuwana do przodu i do tyłu. Bagażnik nie traci na pojemności i z rozłożoną kanapą ma 225 litrów, podczas gdy złożenie kanapy zwiększa jego możliwości do 870 litrów.
Producent zapewnia, że w nowej Pandzie dzieci nie będą się nudzić. Półki montowane w tylnych drzwiach można rozłożyć, by stanowiły platformę dla wszelkiego rodzaju zabawek, a aplikacje na drzwiach, tapicerce i podsufitce ostudzą destrukcyjne zapędy pociech. Panda pomimo niewielkich rozmiarów dysponuje aż czternastoma różnymi schowkami, co sprawi, że wszelkie niezbędne drobiazgi będziemy mieć pod ręką.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: