Mercedes na wycieczkę w przestworza
Jeśli czasem śni wam się, że bujacie w obłokach w towarzystwie Mercedesa uwierzcie, że sny tak, jak i marzenia, spełniają się. Przed wami latający Mercedes, tym razem nie pod postacią samochodu, a helikoptera.
Wnętrze gustowne i „lekkie” w formie. |
![]() |
fot. Mercedes
|
Pojazd, którym wzniesiemy się wysoko w niebo jest żywym dowodem na nową politykę Mercedesa i przykładem zapowiadanego przez markę rozszerzenia jej oferty, o meble, produkty lifestyle’owe i nowe pojazdy służące do przemieszczania się.
Eurocopter EC 145 to S klasa wśród helikopterów i pojazd, którego wnętrze inspirowane jest dokonaniami i innowacjami Mercedesa. We wnętrzu EC znajdziemy komfortowe skórzane fotele, drewnianą podłogę i sufit oraz nastrojowe oświetlenie, nadające wnętrzu luksusowego i bardzo intymnego charakteru. Uwagę zwraca również stonowana kolorystyka – jakże inna od prezentowanych w mediach wizerunków srebrnych, plastikowych wnętrz kokpitów. W środku jest też miejsce na ekran LCD, a tym samym możliwość obejrzenia ulubionego serialu podczas krótkiego lotu do letniej rezydencji. Kiedy dotrzemy na miejsce, już wkrótce Mercedes zaproponuje nam dębowy jacht, którym będziemy mogły żeglować po okolicy lub wygodne meble z drzewa brzozowego, na którym czytając książkę będziemy sączyć lekkie drinki i patrzeć na trzepoczące w oddali żagle.
Uroczy widok? Każda z nas może stworzyć sobie taki w głowie, a jak widać, skoro Mercedesy zaczynają latać, wszystko jest możliwe i nasza wizja sielanki za kilka lat może okazać się naszym prawdziwym życiem.
Produkty Mercedesa w ramach linii Mercedes Benz Style będą tworzone przy współpracy ze specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach podwykonawcami. Helikopter zaprezentowano już na Geneva’s European Business Aviation Convention & Exhibition.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: