Masz wypadek w kasku Schuberth? Nowy kupisz za 1/3 ceny
Schuberth rozpoczął bezpłatny Mobility program. W razie wypadku można zakupić nowy kask tej marki płacąc 1/3 ceny. Należy spełnić jednak kilka warunków.
![]() |
fot. Schuberth
|
![]() |
fot. Motocaina.pl |
Niemiecka firma produkująca kaski (rekomendowane np. przez BMW) uruchomiła w Polsce od 1 stycznia 2012 roku bezpłatny probram, dedykowany użytkownikom kasków C3, J1, SR1 oraz S2. Jeśli podczas wypadku kask zostanie uszkodzony, jego właściciel ma możliwość zakupu takiego samego modelu za 1/3 sugerowanej ceny.
Po wypadku motocyklowym kask nie daje już bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. Nawet jeśli nie ma na nim widocznych uszkodzeń to zgodnie z zaleceniem producenta nie powinien być dalej używany.
Motocyklowa moda dla pań – kliknij tutaj |
Jak to działa?
Program jest jest bezpłatny i obowiązuje przez 3 lata od daty zakupu kasku w autoryzowanej sieci sprzedaży Schuberth w Polsce (pytaj o certyfikat; listę autoryzowanych dealerów Schuberth w Polsce można sprawdzić na stronie producenta www.schuberth.com).
Żeby skorzystać z programu należy zarejestrować online swój kask na stronie www.schuberth.com/registration. Koniecznie należy zachować dane dostępu do swojego osobistego konta, formularz rejestracji oraz dowód zakupu kasku. W razie uszkodzenia kasku podczas wypadku, konieczne jest, aby wypadek został zarejestrowany przez Policję, a motocyklista powinien otrzymać oficjalne pismo o tym zdarzeniu, które wymagane jest podczas wymiany kasku. Następnie trzeba skontaktować się z dealerem, u którego dokonano zakupu, pokazać uszkodzony kask, dowód zakupu, dowód osobisty, formularz rejestracji online jak i oficjalne pismo z Policji. Jeśli wszystko jest w porządku, można kupić ten sam model kasku za 1/3 ceny (w oparciu o oficjalny cennik z roku, w którym miał miejsce wypadek).
O przedsezonowych zakupach motocyklistki i kasku dla kobiet Schubert C3W pisałyśmy wcześniej tu.
Nowinki marki Shuberth możesz śledzić już na Facebooku
Najnowsze
-
Kto może żądać badania trzeźwości kierowcy autokaru? Oto jak wygląda bezpieczeństwo dzieci jadących autobusem na ferie
Na trwających feriach zimowych wg. MEN przebywa obecnie 957 tys. dzieci. To czas, kiedy najmłodsi często korzystają z transportu autobusowego, podróżując na zimowiska czy obozy. To także czas wzmożonej aktywności nietrzeźwych kierowców na drogach. -
Cena paliwa spadnie? Do końca ferii czekają nas zmiany na stacjach
-
Kierunkowskaz na rondzie włączają niedouczeni kierowcy – kiedy możesz to zrobić a kiedy nie wolno?
-
Elektroniczne winiety Węgry – co warto wiedzieć o węgierskim systemie opłat drogowych?
-
Pachnieć Rolls-Roycem? Teraz można! Marka wprowadza nowy zapach perfum Rolls-Royce Scent
Zostaw komentarz: