Masz 60 sekund. Odrysujesz samochód?
Nissan rzucił wyzwanie światowej sławy rysownikowi. Steven Wiltshire ma sześćdziesiąt sekund na dokładne przestudiowanie sylwetki Nissana Micra, a następnie musi dokładnie narysować samochód. Czy to się uda?
Steven Wiltshire jest znany z ogromnych szkiców wykonywanych piórem, które najczęściej przedstawiają panoramę miasta. Jednak największe wrażenie robi sposób, w jaki zapamiętuje detale. Wystarczy kilkuminutowy przelot helikopterem nad danym obszarem, a następnie artysta przystępuje do tworzenia dzieła.
Fotograficzna pamięć Stephena została poddana próbie przez Nissana. Japoński producent zaproponował mu narysowanie nowej Micry za pomocą narzędzia Tilt Brush opracowanego przez Google. Aplikacja wykorzystująca urządzenia VR pozwala na wykonywanie trójwymiarowych rysunków.
Artysta specjalizował się do tej pory w rysowaniu amerykańskich krążowników z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Zobaczcie, jak wyglądał proces tworzenia.
Najnowsze
-
Chiński desant na polskie drogi – spis modeli i cen. Czy Kowalski z Malinowską wiedzą, co kupują?
Azjatyckie marki samochodowe zalewają Europę, a Polska nie jest wyjątkiem. Czy jednak klienci są gotowi na chińską motoryzację? I czy sami Chińczycy nie przesadzają z ofensywą nowości? -
Masz problem z odpaleniem swojego diesla w mroźny poranek? Te sposoby ci pomogą
-
Peugeot 5008 GT Hybrid – TEST. Rodzina może się zdziwić
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Porsche Polska w Warszawie – nowa siedziba właśnie rozpoczyna działalność
Zostaw komentarz: