Fiat Tipo City Sport 2021. Znamy cenę wersji z turbodoładowanym silnikiem benzynowym!
Nowa wersja Tipo City Sport poszerza również ofertę nowego Tipo, które zostało całkowicie odświeżone w grudniu ubiegłego roku, pod względem silników, stylu, wersji oraz technologii i jest teraz dostępne w nowo skonstruowanej gamie o trzech różnych obliczach: Life, Sport i Cross.
Fiat Tipo City Sport jest natychmiast rozpoznawalny, dzięki swoim charakterystycznym elementom, do których należą m.in. specjalny emblemat „Sport”, umieszczony pod przednim lusterkiem oraz wyjątkowy na tle gamy kolor nadwozia Szary Metropoli, zestawiony z 18-calowymi felgami aluminiowymi z diamentowym szlifem, a także licznym elementom w kolorze błyszczącej czerni: począwszy od wstawek w dolnej części przedniego grilla po słupek B oraz od obudowy lusterek bocznych aż po klamki.
Nowoczesny wygląd Tipo City Sport to również zasługa, montowanych w standardzie zarówno z przodu, jak i z tyłu, nowych świateł Full LED, które nie tylko podkreślają linię samochodu, ale także poprawiają bezpieczeństwo aktywne i pasywne, dzięki zapewnieniu lepszej widoczności.
Auto zostało wyposażone też w nowy system multimedialny UConnect 5 z 10,25-calowym ekranem dotykowym. Zaprojektowany w celu zapewnienia Klientom prostej i wygodnej obsługi, Uconnect 5 umożliwia bezprzewodowe korzystanie z funkcji Apple CarPlay™ lub Android Auto™ na ekranie dotykowym z konfigurowalnymi profilami i z opcją zapisania do 5 konfiguracji. Zmieniono także układ sterowania klimatyzacją oraz dodano nowe elementy wykończenia: chromowane i czarne.
Dostępne w wersji Hatchback i Station Wagon, nowe Tipo City Sport może być napędzane przez turbodiesla 1.6 Multijet o mocy 130 KM lub nowy 3-cylindrowy , turbodoładowany silnik benzynowy 1.0 o mocy 100 KM.
Gama nowego Tipo, coraz bardziej przyjaznego dla środowiska, na zamówienie może zostać wyposażona w Pakiet ochronny D-Fence by Mopar, składający się z trzech elementów. Są to: wysokociśnieniowy filtr kabinowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz – blokuje drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii, umieszczony między wlotem powietrza a kabiną, oczyszcza strumień powietrza napływającego z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji; drugi element to oczyszczacz powietrza, który umieszczany jest w kabinie samochodu, ale ponieważ jest to urządzenie przenośne, może być wykorzystywany również w domu.
Najnowsze
-
Test Skoda Enyaq Coupe RS Maxx. Ile warta jest najdroższa Skoda w historii?
Kiedy debiutowała na rynku, wielu przecierało oczy w niedowierzaniu. Elektryczna Skoda wyceniona na ponad 300 tys. złotych zwiastowała poważną zmianę wiatru w ofercie czeskiego producenta. Co otrzymamy, kupując najdroższy model w historii marki? Sprawdziłyśmy to, testując model Enyaq Coupe w topowej wersji wyposażenia RS Maxx. -
Gosia Rdest z kolejnym podium w tym roku!
-
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Ford Puma 2024 – test. Miejski crossover ze sportowymi korzeniami
-
La Squadra One Shoot – do takich samochodów wzdychają fani motoryzacji!
Zostaw komentarz: