
Ducati Icon Dark już w Polsce. Także dla młodych kierowców
W polskich salonach Ducati debiutuje najnowszy członek rodziny Scramblerów – Icon Dark. To najtańszy model w gamie, który oferowany jest również młodym kierowcom z prawem jazdy kategorii A2.
W polskich salonach Ducati debiutuje najnowszy model marki o nazwie Icon Dark. Model miał swoją światową premierę pod koniec 2019 roku we Włoszech.
Icon Dark napędzany jest chłodzonym powietrzem silnikiem typu L-Twin o pojemności skokowej 803 cm3 i mocy 73 KM. Ducati daje możliwość fabrycznego ograniczenia mocy do 48 KM (35 kW), dzięki czemu najnowszy Scrambler staje się dostępny również dla młodszych motocyklistów z prawem jazdy kategorii A2.
Na liście wyposażenia standardowego znajdują się stalowy zbiornik z wymiennymi, aluminiowymi panelami bocznymi; lampa przednia z DRL LED, z wymienną osłoną aluminiową; zegary LCD ze wskaźnikami biegu i poziomu paliwa, z wymienną osłoną aluminiową; Cornering ABS; maszynowo wykańczane, aluminiowe osłony pasków; lakierowany na czarno silnik.
Przeczytaj również: Test Ducati Scrambler Sixty2
Na liście wyposażenia dodatkowego znajdują się m.in. dedykowane logo, dedykowana kierownica czy aluminiowa osłona tłumika. Co więcej, dzięki szerokiej gamie oryginalnych akcesoriów oraz obszernym katalogu odzieży jeszcze bardziej można spersonalizować swój nowy nabytek.
Z przodu Icon Dark ma zamontowany widelec z systemem Kayaba i regulowany, pojedynczy amortyzator z tyłu. Pokryto je matową czernią. Kontrastują z nimi wykonane ze stali nierdzewnej boczne panele zbiornika paliwa i wydech.
Zobacz: Test Ducati Monster 821
Icon Dark jest najtańszym modelem z rodziny Scrambler dostępnym w salonach Ducati. Z 24-miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów można go kupić za 41 500 złotych.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: