Chroń but w aucie – ochraniacze na obcasy. Filmy
Ponoć wartość człowieka poznaje się po jego butach. Kobiety często, zwłaszcza w zimie, zakładają piękne kozaki, które po kilku podróżach za kierownicą samochodu ulegają nieuniknionemu zniszczeniu. Na szczęście, ktoś w końcu wymyślił na to sposób!
fot. Chroń But w Aucie
|
Są to specjalne ochraniacze na piętę i obcas, dzięki którym but nie niszczy się z powodu ocierania się i brudzenia o dywanik podczas prowadzenia samochodu. Zakładając to może niezbyt piękne, materiałowe” okucie, wydłużymy także żywot welurowych dywaników, które po częstej jeździe np. w szpilkach za kierownicą (czego nie pochwalamy!), mają zwykle mało eleganckie dziury.
Podczas prowadzenia samochodu buty kierowcy są w ciągłym ruchu, a pięty i obcasy butów mają nieustanny kontakt w podłożem – często gumowym lub mokrym i brudnym (w zimie skóra butów wprost zasysa sól z dywanika). Pracę buta podczas prowadzenia samochodu przedstawia poniższy film:
Na pomysł ochraniaczy wpadła Pani Małgorzata Nowowiejska, która swoją ideę szybko opatentowała i narazie rozwija działalność w internecie (ochraniacze są dostępne na aukcjach). Firma „Chroń But w Aucie” zainwestowała w produkcję filmów instruktażowych pokazujących, jak ich produkty zabezpieczają damskie obuwie przed ścieraniem i uszkodzeniem. Widzimy na nich, że ochraniacz przylega do buta i stanowi jedyny element, który fizycznie styka się z podłożem:
Nareszcie koniec ze zniszczonymi obcasami i piętami butów! |
fot. Chroń But w Aucie
|
Firma Chroń But w Aucie zapewnia, że ochraniacze są wytrzymałe i nie zagrażają naszemu bezpieczeństwu podczas jazdy. Są one wykonane z fizeliny, dzięki czemu mają nie zatrzymywać wilgoci, czy śniegu oraz – jak twierdzi producent – są lekkie i nieodczuwalne podczas jazdy. Mają łatwe zapięcie na rzepy. Nie powinno też być problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru, ponieważ ochraniacze są uniwersalne i dopasują się do stopy, kostki i łydki przeciętnej kobiety.
Produkt dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, białym, brązowym oraz czerwonym. Cena za jeden ochraniacz wynosi około 8 zł. Grzechem byłoby nie zainwestować tych kilku przysłowiowych „groszy” by zadbać o buty, których wartość jest przecież wielokrotnie wyższa od samych ochraniaczy. Tylko, czy takie „powłoczki” są urodziwe?
Aby znaleźć więcej informacji na temat ochraniaczy, należy odwiedzić witrynę internetową producenta lub profil na facebook’u.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Cena ropy naftowej w 2025 r. będzie spadać. Czy potanieją też paliwa?
Analitycy są przekonani, że trwający od ponad pół roku trend spadkowy na rynku ropy naftowej utrzyma się również w przyszłym roku. Nie ma jednak wśród nich zgody na temat jego skali. Jedni przewidują umiarkowane obniżki cen giełdowych, inny wieszczą drastyczne spadki. Ale czy spowoduje to spadki na stacjach paliw w Polsce? Jest taka szansa, ale wiele zależy od kursu dolara. -
Joanna Modrzewska – pierwsza Polka z Pucharem Świata w sportach motocyklowych za 2024 rok
-
Range Rover L460 SV Serenity – TEST – kiedy “zwykły” luksus to za mało
-
W pełni elektryczny SUV Volvo EX30 zdobywa 5 gwiazdek w najnowszych testach Euro NCAP
-
MotoMikołajki.pl 2024 edycja XVI
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Używałam chron but w aucie, jednak u mnie lepiej się sprawdzają ochraniacze nabut.pl