
BMW zostało głównym partnerem Gallery Weekend Berlin 2020
Od 11 do 13 września potrwa 16. edycja Gallery Weekend Berlin, gdzie swoje prace wystawiają zarówno wschodzący artyści, jak i ci z już ugruntowaną pozycją na rynku sztuki. BMW wspiera Gallery Weekend od samego początku istnienia imprezy i ponownie zapewni tradycyjny transport VIP do galerii.
Ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku Gallery Weekend Berlin został przełożony z wiosny na wczesną jesień.
Wszystkie galerie biorące udział w wydarzeniu będą otwarte dla wszystkich mieszkańców Berlina oraz odwiedzających go turystów w sobotę 12 września i niedzielę 13 września 2020 roku, codziennie od 12:00 do 19:00.
Galerie oferują wysokiej jakości program wystaw, w tym wystawy wschodzących artystów jak Ambera Wellmann, Nora Kapfer i Tamina Amadya, a także uznanych twórców jak Thomas Schütte, Olafur Eliasson, Isa Genzken, Phillipe Parreno, Ugo Rondinone, Andreas Gursky, Miriam Cahn, Rosemary Mayer, Raimund Girke i Gotthard Graubner.
Przeczytaj też: Nowa submarka BMW: BMW i
Zainicjowany w 2005 roku w Berlinie, Gallery Weekend prezentuje różne wystawy w galeriach rozsianych po całym mieście. W trakcie wydarzenia można zobaczyć żywotną pracę galerii, które promują i wspierają swoich artystów, współpracując z nimi, aby stworzyć innowacyjne i skłaniające do myślenia wystawy. Gallery Weekend jest idealną okazją do odkrywania nowych nazwisk w świecie sztuki lub pogłębienia dotychczasowych pasji.
Oprócz Gallery Weekend lista długoterminowych zobowiązań na rzecz sztuki w stolicy Niemiec w wykonaniu BMW obejmuje także Berlińskie Biennale Sztuki Współczesnej, Preis der Nationalgalerie i stowarzyszone Förderpreis für Filmkunst, a także współpracę z Soho House.
Przeczytaj też: BMW M4 vs. BMW i8 – które auto wygra? Film
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: