
Babcia porywa BMW M3
Szalona babcia przejmuje kontrolę nad ekstremalnym BMW M3. Zobacz, co się stało!
Pewnie nie raz słyszeliście niesamowite historie o ekstremalnych samochodach używanych do niedzielnych wycieczek do kościoła przez starszą Panią.
Przeważnie są to po prostu miejskie legendy, ale nie tym razem. Ta starsza kobieta przeszła samą siebie. Nie mamy pojęcia kim jest, ale z pewnością podniosła tętno uczestnikom osiedlowego zlotu, wsiadając za kółko BMW M3 i dziarsko sobie nim poczynając.
BMW upalane przez babcię to generacja E46, która miała pod maską rzędowy silnik sześciocylindrowy o pojemności 3,2 litra. Maksymalna moc w postaci 343 KM to nie żarty, w dodatku gdy całość jest przekazywana na tylną oś.
Jak widać na załączonym filmie, zabawa była przednia…
Najnowsze
-
XPENG w Polsce: poznaj kolejną chińską markę, która chce podbić Polskę i Europę
Chińskie marki samochodowe? Brzmi znajomo, prawda? Ale XPENG to coś więcej niż tylko kolejny gracz z Dalekiego Wschodu, który chce podbić europejskie rynki. To marka stawiająca na trzy filary, które mogą przekonać nawet najbardziej sceptycznych polskich kierowców. -
Czy Twój samochód niszczy planetę? Szokująca prawda o emisjach CO2 i codziennych wyborach
-
Motocykl w firmie: jak legalnie odliczyć VAT i koszty? Sprawdź, co mówią przepisy!
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
-
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć
Zostaw komentarz: