Ashley Fiolek w reklamie Red Bulla – film
Ashley Fiolek, filigranowa blondynka z Florydy, mimo wady słuchu, postanowiła realizować swoje pasje. Obecnie jest nie tylko dobrze zapowiadającą się zawodniczką, ale także gwiazdą nowej reklamy Red Bulla.
Ashley Fiolek |
![]() |
fot. materiały prasowe zawodniczki
|
Bardzo dobrze znana w środowisku FMX Ashley, ma na swoim koncie kilka spektakularnych zwycięstw, między innymi: tytuł najszybszej kobiety na motocyklu w zawodach US motocross, zwycięstwo w 2008 roku w narodowych mistrzostwach, 3 złote medale letnich zawodów X Games.
W wieku 13 lat Ashley wygrała jedne z najtrudniejszych zawodów dla amatorów US Motocross Championship, dzięki czemu Amerykańskie Stowarzyszenie Motocyklistów (AMa) uznało ją za talent 2004 roku. Jako pierwsza kobieta dołączyła do teamu zawodników Honda Red Bull oraz przechodząc na zawodowstwo stała się pierwszą niesłyszącą profesjonalistką w kobiecym motocrossie.
Najnowsze
-
Pachnieć Rolls-Roycem? Teraz można! Marka wprowadza nowy zapach perfum Rolls-Royce Scent
Rolls-Royce, synonim luksusu i wyrafinowania, przenosi doświadczenie podróżowania swoimi samochodami na nowy, zmysłowy poziom. Wprowadzając Rolls-Royce Scent, marka debiutuje z unikalnym konceptem zapachowym, który wzbogaca wnętrze flagowego modelu Phantom o nowy wymiar doznań. -
Citroen C5 X PHEV 225 KM – test. Hybryda, która cię zaskoczy
-
70 990 zł za nowe, spalinowe auto z takim wyposażeniem? MG3 miażdży konkurencję!
-
Chiński desant na polskie drogi – spis modeli i cen. Czy Kowalski z Malinowską wiedzą, co kupują?
-
Masz problem z odpaleniem swojego diesla w mroźny poranek? Te sposoby ci pomogą
Zostaw komentarz: