
Mitsubishi Outlander PHEV zaprezentowany – w nietypowy sposób
Polski oddział Mitsubishi zorganizował premierę online najnowszego modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020. Prezentacja odbyła się z udziałem znakomitego aktora i ambasadora tego modelu Bartłomieja Topy.
„Mam nadzieję, że motto #zostańwdomu wzięliście sobie do serca. Wiemy, że to trudne chwile dla wszystkich i wiemy też, że zdrowie jest najważniejsze! Dlatego dziś postanowiliśmy zaprezentować Wam model Mitsubishi Outlander 2020 bez wychodzenia z domu. Zapytacie: Ale jak to? Odpowiedź jest prosta – Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego ten przekaz kieruję z mojego domu wprost do Waszych.” – powiedział Bartłomiej Topa na wstępie filmu.
Pojazd jest napędzany wyłącznie silnikami elektrycznymi – np. w strefie bezemisyjnej zaś napęd hybrydowy umożliwi nam dłuższą podróż. Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wykorzystuje usprawniony mechanicznie układ napędowy o mocy 224 KM, składający się z silnika elektrycznego napędzającego przednią oś i silnika elektrycznego dla osi tylnej wspierany przez silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra.
Przeczytaj także: Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wraca do Polski
To także jedyny samochód PHEV na rynku, który oferuje 2 gniazda 1500W, dające możliwość podłączenia dowolnego odbiornika energii o napięciu 230 V. Wydajność instalacji samochodu wystarczaja, aby wykorzystać go do zasilania typowego gospodarstwa domowego przez 10 dni – atut, którego wartość docenili mieszkańcy pozbawieni dostępu do prądu podczas klęsk żywiołowych.
Czytaj: Bartłomiej Topa przesiadł się do nowego Mitsubishi Outlandera 2020
Nabywcy modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020 otrzymują od producenta aż 8 lat gwarancji (do przebiegu 160 000 km) na elektryczny układ napędowy wraz z akumulatorami.
Cały pojazd jest objęty 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 km wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem pakietem Mitsubishi Assistance Package.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Piękny i „tani”