
Wszedł na dach BMW w czasie jazdy, a potem zaczął się rozbierać
Nawet nie wiemy, jak to skomentować. Po prostu zobaczcie, co udało się uwiecznić na filmiku pewnemu kierowcy.
Jak informuje autor nagrania, pasażer BMW zapragnął się przewietrzyć, podczas jazdy z prędkością 80 km/h. Wyszedł więc przez otwarte okno i położył się na dachu.
Kierowca BMW prawie doprowadził do kolizji, więc skopał niedoszłej ofierze auto
Po chwili zaczął się rozbierać, ale tego na szczęście nie widać (posłuchajcie rozmowy między parą nagrywającą sytuację). Zakończenie nagrania jest trochę niejednoznaczne, ale wszystko wskazuje na to, że BMW zaczęło hamować i nagrywający je wyprzedzili.
Najnowsze
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
Wkrótce rusza 6. edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów - start już 24 kwietnia 2025 roku. Setki motocyklistów, weteranów i pasjonatów ruszą w trasę, by oddać hołd tym, którzy nie wrócili z misji. -
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
-
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – poznaj nowe systemy w Toyocie C-HR
-
Audi Q4 e-tron – elektryczny SUV klasy premium dla nowoczesnych kierowców