
Motocyklista o mało nie wpadł pod koła ciężarówki!
Piękna pogoda i przejażdżka grupą motocykli, zachęcają do szybszej jazdy. Co niestety bywa bardzo zgubne.
Obstawiamy, że grupka motocyklistów jechała razem, a dwaj ostatni zostali trochę z tyłu i próbowali dogonić resztę. Niestety jeden z nich trochę źle ocenił przebieg zakrętu i pojechał zbyt szeroko.
Urażony motocyklista długo jechał za kierowcą, żeby urwać mu lusterko
Na nagraniu widzimy go, jak mocno złożony przekracza już podwójną ciągłą linię. To tym bardziej niebezpieczne, że farba jest śliska i mógł on w ogóle stracić panowanie nad maszyną. Kierowca auta ciężarowego na szczęście zjechał trochę do prawej strony i udało się uniknąć czołowego zderzenia, które prawdopodobnie zakończyłoby się tragicznie.
Najnowsze
-
XPENG w Polsce: poznaj kolejną chińską markę, która chce podbić Polskę i Europę
Chińskie marki samochodowe? Brzmi znajomo, prawda? Ale XPENG to coś więcej niż tylko kolejny gracz z Dalekiego Wschodu, który chce podbić europejskie rynki. To marka stawiająca na trzy filary, które mogą przekonać nawet najbardziej sceptycznych polskich kierowców. -
Czy Twój samochód niszczy planetę? Szokująca prawda o emisjach CO2 i codziennych wyborach
-
Motocykl w firmie: jak legalnie odliczyć VAT i koszty? Sprawdź, co mówią przepisy!
-
Wąskie gardło na S1! Dlaczego Ministerstwo Infrastruktury rezygnuje z trzeciego pasa?
-
Chcesz mieć nowego Seata Ibizę? Ta cena w Polsce może cię pozytywnie zaskoczyć