
Michelle Jou nową dyrektor generalną firmy Castrol
Michelle Jou zostanie nową dyrektor generalną firmy Castrol po przejściu Mandhira Singha na zasłużoną emeryturę. Zadaniem Jou będzie poprowadzenie firmy ku nowej, zrównoważonej przyszłości.
Firma bp ogłosiła, że Mandhir Singh, dyrektor generalny należącej do bp firmy Castrol, z końcem września 2022 roku przejdzie na emeryturę.
Mandhira na stanowisku zastąpi Michelle Jou, która wnosi do firmy rozległą, strategiczną wiedzę handlową, popartą ponad 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży, marketingu, zarządzaniu łańcuchem dostaw i kierownictwie wykonawczym w przemyśle chemicznym. Nowa dyrektor generalna, wyznała:
Moją pasją jest zrównoważony rozwój. W Covestro nawiązałam pierwszą współpracę związaną z gospodarką o obiegu zamkniętym z partnerami z Chin i wprowadziłam na rynek niemiecki pierwsze w branży poliwęglany neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Cieszę się, że będę mogła pomóc firmie Castrol w realizacji planów zrównoważonego rozwoju poprzez strategię PATH360 i spełnianie zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Nowa dyrektor generalna posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu strategii, zorientowaniu na klienta i obsłudze łańcucha dostaw. Michelle Jou wcześniej była globalną prezes działu poliwęglanów w firmie Covestro, która jest jednym z wiodących na świecie producentów polimerów na potrzeby branży motoryzacyjnej, elektronicznej i elektrycznej. Pod kierownictwem Michelle oddział stał się globalnym liderem i zaufanym partnerem wielu światowych producentów OEM.
Castrol to jedna z wiodących na świecie marek środków smarnych. Obecnie firma pomaga promować zrównoważony rozwój dzięki nowej strategii, która ma na celu ograniczenie ilości odpadów, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i poprawę jakości życia do 2030 roku. Castrol należy do Convenience & Mobility – jednego z trzech filarów strategicznych bp w zakresie transformacji w zintegrowane przedsiębiorstwo energetyczne.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
Zostaw komentarz: