
Kobieta zniszczyła kilka samochodów i dachowała. Tłumaczyła to problemami zdrowotnymi
Kierująca Hondą CR-V kobieta zniszczyła cztery samochody, spowodowała wypadek i sama rozbiła się o latarnię.
Incydent, do którego doszło w Australii, został nagrany za pomocą kamery samochodowej.
Na filmiku widać, jak Toyota Hilux skręcała ze swojego pasa, a samochód dostawczy wyminął ją wewnętrznym pasem. Za dostawczakiem jechała Honda CR-V, a siedząca za jej kierownicą kobieta była wyraźnie zniecierpliwiona, co widać po jej agresywnym stylu jazdy.

Kobieta w końcu nie wytrzymała i wyprzedziła samochód dostawczy, przy okazji prawie zderzając się z Subaru. Zderzenia czołowego udało się uniknąć, ale jadąca zbyt szybko Honda uderzyła w niczego nie spodziewającego się Mini Clubman przy okazji niszcząc zaparkowane samochody. Zamiast nacisnąć hamulec, kierująca dalej nacierała na Mini.
Gdy Mini zeszło Hondzie z drogi, ta kontynuowała jazdę… po chodniku! Ostatecznie zawinęła się wokół latarni i dachowała.
W zdarzeniu zostały zniszczone cztery samochody, ale na szczęście żaden z jego uczestników nie odniósł obrażeń. Kobieta, która siedziała za kierownicą Hondy CR-V twierdziła, że przeszła „epizod medyczny” podczas jazdy.
Najnowsze
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
Wkrótce rusza 6. edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów - start już 24 kwietnia 2025 roku. Setki motocyklistów, weteranów i pasjonatów ruszą w trasę, by oddać hołd tym, którzy nie wrócili z misji. -
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
-
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – poznaj nowe systemy w Toyocie C-HR
-
Audi Q4 e-tron – elektryczny SUV klasy premium dla nowoczesnych kierowców
Zostaw komentarz: