
Ford F-150 Raptor z klocków Lego. Uwaga, tylko dla dorosłych!
Klocki Lego i samochody wbrew pozorom mają ze sobą wiele wspólnego. Kolorowe klocki i samochody rozpalają wyobraźnię zarówno małych, jak i dużych chłopców i dziewczynek. W portfolio Lego jest wiele propozycji dla dorosłych, którzy klockami Lego bawią się jak dzieci. Ale Ford F-150 to propozycja wyjątkowo nieudana...
Lego Technic to absolutny klockowy szczyt. Dorośli fani klocków Lego, kochają skomplikowane zestawy z serii Technic. W szczególności te oznaczone symbolem 18+, czyli zarezerwowane dla doświadczonych składaczy klocków. Tak oznaczone zestawy Lego Technic nie jednemu sprawiły trudności przy budowie. Trzeba w nich dopilnować każdego drobiazgu, bo inaczej zestaw po prostu nie będzie prawidłowo działał.
Oznaczenie 18+ trafiło na pudełko zestawu Lego, w którym na złożenie czeka Ford F-150 Raptor. Ale to chyba przez przypadek…

1379 elementów, trochę cierpliwości i jeden z najpopularniejszych samochodów w USA w wersji mini będzie twój! Wszystko super, tylko, że to zestaw Lego Technic, w którym jest zaskakująco mało skomplikowanej techniki… wręcz rozczarowująco mało.

Silnik V6 z działającymi tłokami, podnoszona pokrywa silnika, otwierane drzwi i klapa przestrzeni ładunkowej. Czy to naprawdę jest tak trudne do złożenia, że zestaw nadaje się jedynie dla osób powyżej 18 roku życia?
Dodajmy, że w dużej mierze za podobieństwo zestawu z klocków do prawdziwego Raptora odpowiadają przede wszystkim naklejki. Reflektory, osłona chłodnicy, tylne światła – wszystko to naklejki. Może dzisiejsze dziesięciolatki nie potrafią równo przeklejać nalepek?
Jeśli mimo wszystko jesteście zainteresowani kupnem Forda F-150 Rapotr z klocków Lego to przygotujcie się na to, że z waszego portfela zniknie 650 złotych. Taką cenę za ten wyjątkowo nietechniczny zestaw Lego Technic podano w sklepie Lego.
Najnowsze
-
Autostrada A2 w chaosie! Kierowcy wściekli na gigantyczne utrudnienia. Kiedy koniec tej drogi przez mękę?
Od soboty autostrada A2 między Poznaniem a Świeckiem to dla niektórych farsa. Kierowcy muszą mierzyć się z koszmarem organizacji ruchu. Tymczasowe pasy, zakazy dla ciężarówek, ograniczenia prędkości do 50 km/h i brak pasa awaryjnego – to tylko część problemów. Dlaczego rozbudowa trzeciego pasa zamienia się w drogę przez mękę? Sprawdzamy zmiany i to czy da się przejechać bez nerwów. -
Amortyzatory to nie tylko wygoda! Oto groźne mity, które mogą skutkować śmiertelnym wypadkiem!
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
-
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?