
Kilkukilometrowy pościg za kierowcą Volvo. Miał sporo na sumieniu
Policjanci ze szczecińskiej drogówki zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę, który próbował uniknąć kontroli drogowej, uciekając ulicami miasta.
Policjanci prowadzili pomiar prędkości, kiedy ich uwagę zwróciło o wiele za szybko jadące Volvo. Na ograniczeniu do 50 km/h kierujący poruszał się z prędkością 98 km/h. Kierujący zignorował wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania się i zaczął uciekać.
Motocyklista uciekał przed policją. Miał przy sobie narkotyki i broń maszynową!
Policjanci ruszyli za nim w pościg. Kierujący Volvo cały czas przyspieszał, chcąc zgubić radiowóz, co chwilę łamiąc przepisy. Po kilkukilometrowym pościgu został zatrzymany na ulicy Struga, gdzie próbował zawrócić, powodując przy tym kolizję. Moment ten nagrała kamera monitoringu.
Pił alkohol za kierownicą i uciekał przed policją
Uciekającym kierowcą okazał się 27-letni mieszkaniec Szczecina, który nie posiada uprawnień do kierowania. Jak się też okazało, samochód którym uciekał mężczyzna pochodzi z przestępstwa. Dodatkowo znajdowały się w nim zabronione środki odurzające. Mężczyznę czeka teraz rozprawa sądowa.
Najnowsze
-
Volvo ES90 – 700 km zasięgu w elektryku dzięki polskim innowacjom! Co jeszcze stworzyli eksperci z Volvo Tech Hub w Krakowie?
Volvo Cars Tech Hub w Krakowie obchodzi drugą rocznicę działalności. Firma chwali się, że to właśnie tam powstały kluczowe technologie dla nowego elektrycznego sedana ES90. Ale czy rzeczywiście polscy inżynierowie mieli tak duży wpływ na ten samochód? Przyjrzyjmy się faktom. -
Kto buduje polskie drogi? Firmy z UE i… Chin. Kto jeszcze zarabia miliardy i czy zdąży do 2030 roku?
-
Nowa Mazda6e – czy elektryk z duszą sportowego sedana podbije rynek?
-
Polskie warsztaty na skraju bankructwa? Długi sięgają 458 mln zł, a wiarygodność płatnicza spada
-
Elektryczny SUV – sprawdź model EX90 od szwedzkiej marki Volvo
Zostaw komentarz: