
Gdyby nie drzewo, ten wypadek nie byłby tak tragiczny
W komentarzach pod tym nagraniem rozgorzała, wielokrotnie już przeprowadzana, dyskusja na temat drzew znajdujących się tuż przy drogach.
Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 45. Na nagraniu z samochodowej kamery widać, jak Volkswagen Golf zjeżdża z drogi i uderza w przydrożne drzewo z wielką siłą. W wypadku ranna została 58-letnia kierująca, 29-letnia pasażerka oraz 1,5-roczne dziecko. Niestety kierująca zmarła w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.
Według wstępnych ustaleń kierująca Volkswagenem zasłabła w czasie jazdy i dlatego doszło do wypadku. Wielu internautów zwraca uwagę, że gdyby nie uderzenie w drzewo, samochód zatrzymałby się w przydrożnym polu i podróżni mogliby wyjść ze zdarzenia bez większego szwanku.
A jakie jest wasze zdanie na temat przydrożnych drzew? Uważacie, że powinno się je wszystkie wyciąć, czy w jakiś inny sposób zadbać o bezpieczeństwo?
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
Wkrótce rusza 6. edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów - start już 24 kwietnia 2025 roku. Setki motocyklistów, weteranów i pasjonatów ruszą w trasę, by oddać hołd tym, którzy nie wrócili z misji. -
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
-
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – poznaj nowe systemy w Toyocie C-HR
-
Audi Q4 e-tron – elektryczny SUV klasy premium dla nowoczesnych kierowców
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Pasy wierzby energetycznej na poboczach i pasach zieleni