Ekscentryczne wypowiedzi Danici Patrick – powrót do NASCAR
Amerykańska zawodniczka, Danica Patrick, ma problem z odnalezieniem się w egzotycznych krajach i wraca w rodzime progi toru NASCAR. Czy w rajdach samochodowych sprawdza się powiedzenie "złej baletnicy i rąbek u spódnicy przeszkadza"?
Danica Patrick |
fot. materiały prasowe zawodniczki
|
Ekscentryczne zachowanie Patrick nie spodobało się mieszkańcom krajów, gdzie odbywają się rajdy, w których zawodniczka uczestniczy. Jest to z resztą zrozumiałe, bo przedstawiane przez Danicę problemy wyglądają na tworzone nieco na wyrost.
Japonia na początku tego roku była miejscem niesamowitej tragedii, gdy po gigantycznym trzęsieniu ziemi i tsunami zginęło tysiące osób, a elektrownia Fukushima stworzyła realne zagrożenie powtórki z katastrofy Czarnobyla. Mimo wszystko, mieszkańcy szybko podnieśli się z gruzów, a perspektywa napromieniowania stała się przestarzała jak zeszłoroczny śnieg. Nie dla pani Patrick, która odmówiła jedzenia jakichkolwiek japońskich przysmaków poprzez obawę o narażenie się na uszczerbek na zdrowiu. Jej wyjaśnienie jest dość specyficzne:
– Bądźmy szczerzy, martwi mnie jedzenie. Ktoś powiedział bym nie jadła wołowiny, co zapewne znaczy że nie powinnam też jeść warzyw i owoców.
Prócz „radioaktywnych” Japończyków, Danici nie przypadli do gustu także Brazylijczycy, którym uczestniczka wyścigów w Richmond zarzuca bezmyślność. Jej komentarz na temat ich stylu jazdy wywołał salwę docinek i wypowiedzi sugerujących, że zawodniczka zwyczajnie nie jest w stanie jeździć tak dobrze jak oni.
Pomimo specyficznych przygód pani Patrick, w Japonii nie wyrosło jej trzecie oko na czole, a Brazylijczycy nie zakończyli wyścigu widowiskową kraksą. Nie odniosła ona także żadnych znaczących sukcesów w rajdach, wraca więc, zapewne z ulgą, do rodzimego NASCAR, gdzie jedyne co może jej zagrozić ze strony tubylców to niedosmażony hamburger. Choć z drugiej strony, może to będzie kolejnym powodem do skarg zawodniczki?
Najnowsze
-
Gosia Rdest z kolejnym podium w tym roku!
Autodromo Nazionale di Monza docenia zazwyczaj tych kierowców, którzy nie boją się wysokich prędkości, podejmują próby wyprzedzania w nielicznych zakrętach i wykorzystują błędy popełnione przez rywali. To właśnie oni, najlepsi z najlepszych, mają szanse stanąć na podium na włoskiej ziemi. Gosia Rdest w ostatnim wyścigu sezonu dowiodła, że należy do tego grona, zajmując trzecią pozycję w klasie Challenger. -
Brak miejsca na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym. Czy trzeba wymieniać go na nowy?
-
Ford Puma 2024 – test. Miejski crossover ze sportowymi korzeniami
-
La Squadra One Shoot – do takich samochodów wzdychają fani motoryzacji!
-
8 typowych błędów, jakie polscy kierowcy popełniają na rondach
Zostaw komentarz: