![](https://www.motocaina.pl/thumbor_image/1920/864/1/0/!2F2021!2F03!2F1ddb840a4a661c0730ad0bbcd0131fd899b54aa7.jpg)
Specjalny Opel Adam Rocks stworzony przez Klaudię
Opel wydał na rynek model Adam Rocks w specjalnej wersji „I love music”. Samochód w limitowanym nakładzie jest dostępny wyłącznie na polskim rynku, a pierwszy egzemplarz odebrała Klaudia Laskowska z Ostrołęki.
Polski oddział niemieckiego koncernu zorganizował konkurs pod hasłem „ADAMYOURSELF – Stwórz swojego unikalnego Adama”. Internauci oraz użytkownicy mediów społecznościowych głosowali na zwycięski projekt.
Opel Adam w wersji „I love music” pomalowano kremowa bielą, która kontrastuje z czarnym lakierem. Ponadto na nadwoziu pojawiły się detale w kolorze czerwonym Red`n`Roll. Samochód stoi na felgach Swiss Blade pomalowanych na czarno z niebieską obwódką. Całość została dopełniona przez specjalną grafikę Thunderbold na masce. Tak skonfigurowany samochód rzuca się w oczy już z oddali.
I właśnie taka specyfikacja została wprowadzona do ofert jako wersja limitowana, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku. Autorką projektu jest Klaudia Laskowska z Ostrołęki, która właśnie odebrała stworzony przez siebie egzemplarz w rodzinnym mieście.
Kluczyki wręczył znany youtuber, twórca internetowego talk-show „20m2” Łukasz Jakóbiak, będący ambasadorem całej akcji zorganizowanej przez Opla.
Najnowsze
-
Chiński desant na polskie drogi – spis modeli i cen. Czy Kowalski z Malinowską wiedzą, co kupują?
Azjatyckie marki samochodowe zalewają Europę, a Polska nie jest wyjątkiem. Czy jednak klienci są gotowi na chińską motoryzację? I czy sami Chińczycy nie przesadzają z ofensywą nowości? -
Masz problem z odpaleniem swojego diesla w mroźny poranek? Te sposoby ci pomogą
-
Peugeot 5008 GT Hybrid – TEST. Rodzina może się zdziwić
-
Prosty sposób na szybsze rozgrzanie kabiny samochodu. Trzeba wcisnąć jeden przycisk
-
Porsche Polska w Warszawie – nowa siedziba właśnie rozpoczyna działalność
Zostaw komentarz: